Archiwum marzec 2007


Bez tytułu
30 marca 2007, 22:08

udało się, w końcu doczekałam się i będę mieć wolny weekend, postaram się jutro wstać choć troszkę później niż zazwyczaj a potem jak się uda będę się pół dnia opierniczać... taka wizja jutrzejszego dnia zaczyna mi się coraz bardziej podobać:):):)

Bez tytułu
29 marca 2007, 22:49

hmmyyy... do póki się nie dowiedziałam, że dzisiaj jest czwartek a nie piątek dzień był sympatyczny, potem niby się wiele nie zmieniło ale już nie było tak samo, myślałam, że już jutro będę mieć dzień wolny a to jeszcze raz dalej, a w tym dniu wolnym co? być może w końcu się wyśpię a potem pojadę do wielkiego marketu na jakieś zakupy, pewnie zrobię też trochę porządku, bo ponoć przed świętami tak wypada a później już będę świętować pierwszy wolny weekend od niepamiętnych już czasów:) już się doczekać nie mogę... zaczynam więc wielkie odliczanie:D

Bez tytułu
27 marca 2007, 22:52

jutro może się okazać, że będzie całkiem przyjemny dzień:) w życiu bym się nie spodziewała, że dzięki mojemu szefowi, a dlaczego? bo jutro go nie będzie, "biedactwo" o 3 rano jedzie do Poznania na targi co nie ukrywam bardzo mnie cieszy, każdy dzień bez niego jest pięknym dniem:)

Bez tytułu
26 marca 2007, 22:55

Pożegnać trzeba się, skoro nie można płynąć jedną łodzią... podoba mi się to zdanie, może ma takie coś w sobie a może sama nie wiem dlaczego? kto to wie?? – ja w każdym razie nie bardzo... nie mniej jednak mam dobry humor, czyżby dlatego, że znowu po południu się wyspałam? może?:) ale tego nie wie nikt...

Bez tytułu
23 marca 2007, 23:33

mówiłam już, że mogłabym przespać cały dzień? dzisiaj prawie mi się to udało, całe popołudnie + połowa wieczoru i nie powiem żeby mi z tym jakoś strasznie źle było... a co tam, raz na jakiś czas w koncu można się wyspać, nie? a pewnie, że tak, trzeba było dobrze spożytkować czas teoretycznie przeznaczony na niemiecki:)