Archiwum kwiecień 2018


:D/;(
30 kwietnia 2018, 22:33

Zuzieńko moja najkochańsza ze wszystkiego co "mam" tak miło było dzisiaj po południu u Babci i Dziadka, którzy też bardzo Cię kochają, bo to wcale nie jest tak, że tylko babcia J i Tata Cię Myszko kochają... ale pocieszam się, że jeszcze minie parę lat i sama zadecydujesz co jest dla Ciebie najlepsze... zaraz kładę się do spania i mam nadzieję, że mi się przyśnisz, i że za tydzień się zobaczymy, bo bardzo będę znów tęsknić:( bardzo Cię kocham i dziękuję za to, że po prostu jesteś:(

Twoja Mamusia

Bez tytułu
29 kwietnia 2018, 22:43

Niedziela jak to ktoś kiedyś Słoneczko moje powiedział zawsze jest, była i będzie... Do naszego spotkania juz coraz bliżej i doczekać się go nie mogę;) Kocham Cię bardzo bardzo i tęsknie;)

Twoja Mamusia

jutro już niedziela;)
28 kwietnia 2018, 22:31

Zuzieńko moja tak jak pisałam powyżej... Jutro już niedziela a zaraz po niej kolejny piękny dzień, bo... poniedziałek a wtedy już się zobaczymy:) doczekać się tej chwili nie mogę, bo mam pewien plan na nasze spotkanie i mam nadzieję, że spodoba Ci się:D

Twoja Mamusia

Bez tytułu
27 kwietnia 2018, 22:41

Zuzieńko moja najkochańsza z najpiękniejszymi oczkami ze wszystkich Zuzienek i ogólnie wszystkich dziewczynek też, już się doczekać poniedziałku nie mogę chociaż myśl, że po raz olejny zobaczę Cię za półtora tygodnia troszkę mnie przeraża ale z drugiej strony to maleńki Pikuś do nie widzenia Cię od września... Chciałam Ci tylko powiedzieć a w zasadzie napisać lub też po prostu przekazać to samo co za każdym razem, że... bardzo bardzo bardzo mocno Cię KOCHAM Słoneczko Ty moje!!!!:)

Twoja Mamusia

Bez tytułu
26 kwietnia 2018, 00:00

Myszko, dobranocka i dobry wieczór;) zaraz też się kładę ale cały czas póki co mam nasze dzisiejsze spotkanie przed oczami... kocham Cię bardzo dalej i tak już zostanie na zawsze:)

Twoja Mamusia