Archiwum kwiecień 2018, strona 2


9 lat i jeden dzień
20 kwietnia 2018, 21:21

Zuzieńko, tyle Ci wczoraj chciałam powiedzieć, tyle pytań i być może odpowiedzi na nie i nic z tego nie wyszło, ale przynajmniej w końcu Cię zobaczyłam i... wyglądasz prześlicznie jak zapewne zawsze, urosłaś jak fix a ja tak bardzo Cie kocham i już tylko do środy dni odliczam, bo nie mogę doczekać się spotkania z Tobą... a potem znowu wyjadę i co gorsze nie wiem kiedy tu wrócę, ale pocieszam się radością w Twoich oczach kiedy mnie zobaczyłaś... kocham Cię i proszę pamiętaj o tym zawsze i wszędzie... a dzisiaj już masz 9 lat i jeden dzień.., dziękuję, że jesteś!!!!!!!!!!

Twoja Mamusia

Bez tytułu
19 kwietnia 2018, 22:07

Zuzieńko, ale Ty urosłaś:) juz się nie mogę doczekać przyszłej środy żeby spedzić z Tobą obiecane 2 lub 3 h... przepraszam za te łzy, które dzisiaj zobaczyłaś na mojej twarzy ale to były łzy radości, że Cię widzę w dniu Twoich urodzin iłzy smutku, ze to była tylko króciutka chwila... Kocham Cie bardzo bardzo mocno!!!

Twoja Mamusia

Bez tytułu
18 kwietnia 2018, 21:09

Zuzieńko moja najjedynsiejsza ze wszystkiego co mam na całym świecie... już jutro z samego rana, bo o 8:08 bedziesz mieć skończone 9 lat a ja czyli Twoja Mamusia nie wiadomo czy w ogóle będę mieć możliwość zobaczenia się z Tobą (ale powiem Ci w tajemnicy, że będę próbować, bo ma dla Ciebie nawet dwa prezenty, oba przywiezione z Anglii ale mniejsza z tym, bo przecież nie to jest najważniejsze...) Póki co tyle, bo muszę się dzisiaj wcześniej położyć by jutro z samego rana do sklepu wyskoczyć po jakiegoś smakołyka specjalnie dla Ciebie, ponieważ nie będę ukrywać, że to co Ci przywiozłam z Manchesteru... najzwyczajniej w świecie zjadlam:( do mam nadzieję, że zobaczenia już jutro!!! Kocham Cie Twoja Mamusia

?
17 kwietnia 2018, 18:33

jeszcze tylko 2 dni Słoneczko moje i będziesz miała 9 lat a ja wówczas mam nadzieje, że uda mi się niespodzianka i Cię spotkam!!! kocham Cię!

Twoja Mamusia

:)
16 kwietnia 2018, 22:19

Słoneczko moje najkochańsze, już za trzy dni o tej porze będziesz miała 14h 8minut i cale 9 lat... Przykro mi, że teoretycznie zobaczymy sie dopiero w przyszłą środę ale będę kombinować by po pełnych 8-u miesiącach nie widzenia się z Tobą spotkać Cię się chociaż na chwileńkę w dniu Twoich urodzin!!! Kocham Cię  i tęsknie z każdym dniem coraz bardziej chociaż wiem, że jesteś tak blisko mnie ...

Twoja Mamusia